Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Dlaczego warto skorzystać z usług Creative Edge?

ośrodek szkoleniowy

Dobry ośrodek szkoleniowy zapewnia doskonałą atmosferę, dogodną lokalizację oraz profesjonalne zaplecze techniczne umożliwiające prowadzenie zajęć. Wszystko to można znaleźć w centrum Creative Edge. Czym jeszcze wyróżnia się to miejsce?

Co oferuje centrum szkoleniowe?

Creative Edge to ośrodek położony w malowniczej lokalizacji, zaledwie cztery kilometry od centrum Warszawy. Na miejscu jest wszystko, co potrzebne do zorganizowania szkoleń, konferencji i warsztatów. Ośrodek udostępnia kilka sal, w których można prowadzić zajęcia dla kilkudziesięciu osób, a ustawienie stołów i krzeseł jest zmienne, dostosowywane do potrzeb klienta oraz charakteru szkolenia.

Każda sala posiada klimatyzację, ma przestronne okna z dostępem do światła dziennego, jest wyposażona w ekran oraz flipchart. Na życzenie klienta dostarczane są rzutniki multimedialne, telewizory, kamery cyfrowe oraz odtwarzacze DVD. Ośrodek zapewnia uczestnikom smaczny catering oraz dostęp do napojów, przygotowano także zaplecze relaksacyjne, a pracownicy są gotowi w każdej chwili pomóc swoim gościom.

Centrum Creative Edge jest bardzo często chwalone przez klientów jako miejsce zapewniające przyjemną,  sprzyjającą atmosferę. Ośrodek zapewnia doskonałe warunki do nauki, koncentracji i prowadzenia rozmów, można też liczyć na to, że uwzględnione zostaną nietypowe prośby uczestników – centrum szkoleniowe jest pod tym względem bardzo elastyczne.

Dlatego właśnie Na sukces szkolenia składają się liczne czynniki,  w tym atrakcyjne miejsce oraz ciekawy program. W centrum można skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy relaksu – to oddzielne pomieszczenia, klimatycznie urządzone, z przyjemnym, nastrojowym światłem sprzyjającym wyciszeniu. Jeśli jednak ktoś woli swoją przerwę spędzić bardziej aktywnie, też jest taka możliwość dzięki planszy do darta, piłkarzykom albo grom logicznym. W ładne dni można wybrać się na krótki spacer do Stawów Kellera.