Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Dlaczego warto wybrać panele winylowe Quick-Step?

panele winylowe Quick-Step

Panele winylowe Quick-Step to jedne z najpopularniejszych obecnie paneli podłogowych. Ich produkcja rozpoczęła się już w 1990 roku w Belgii przez firmę Unilin. Jeśli jesteś osobą wymagającą, stawiającą na trwałe rozwiązania przeczytaj ten artykuł, z którego dowiesz się o zaletach paneli winylowych Quick-Step.

Panele winylowe Quick-Step

Jeśli zdecydujesz się na panele winylowe Quick-Step to zapewne otrzymasz posadzkę najwyższej jakości, marki, która przykłada ogromną wagę do dbałości, nawet jeśli chodzi o najmniejsze detale. Chcąc zakupić posadzkę bardzo odporną na zadrapania oraz wgniecenia, idealnie imitującą naturalną podłogę drewnianą – zajrzyj do Salonu Podłóg Superparkiet, bo tam znajdziesz największy ich asortyment.

Panele winylowe Quick-Step wiernie naśladujące podłogę drewnianą

Nie każdego stać na podłogę z desek litych lub warstwowych i tu bardzo dobrą alternatywą są panele winylowe Quick-Step. Niezależnie od wystroju, który panuje w twoim domu, lub w jakim stylu planujesz go urządzić panele Quick-Step dobierzesz bez trudu. Salony podłóg Superparkiet oferują panele winylowe w różnych fakturach, jak i rodzajach fazowania. Wszystkie z propozycji charakteryzują się powierzchnią z efektem 3D, a ich odwzorowanie cech drewna nie tylko jest wizualne, ale także oddające wiernie w dotyku drewno.

25 lat gwarancji na panele winylowe Quick-Step!

Jeśli producent zapewnia o 25-letniej gwarancji, można sobie wyobrazić, jak wysoką jakość muszą posiadać panele winylowe Quick-Step. Mają bardzo skuteczną powłokę odporną na zarysowania. Dzięki zaś długoletnim badaniom powstała powłoka Scratch-Guard, to efekt badań nad składem warstwy wierzchniej i melaminy. Uzyskany wynik przewyższa produkty innych firm nawet w przypadku klasy ścieralności AC6, stąd też wielość zamówień składanych na te właśnie podłogi.

Czy panele winylowe Quick-Step są wodoszczelne?

Większość z kolekcji paneli winylowych Quick-Step ma powłokę i zamek, wykonaną w nowoczesnej technologii Hydro Seal. Dzięki niej charakteryzują się powierzchniową wodoodpornością nawet do 24 godzin, co wpływa na możliwość montowania ich w pomieszczeniach z wyższą wilgotnością, jak na przykład w łazienkach czy kuchniach.

Czy panele winylowe Quick-Step można montować na podłogach przygotowanych do ogrzewania podłogowego?

Dzięki zastosowaniu specjalnego podkładu panele winylowe Quick-Step z powodzeniem i bez przeszkód można montować na uprzednio przygotowanych podłogach pod ogrzewanie podłogowe. Najlepszym w tym przypadku podkładem jest Heat Livyn, sprawdzony i skuteczny.

Jeśli zastosuje się dobrej jakości panele winylowe Quick-Step z odpowiednim podkładem, liczyć można na akustykę zbliżoną do podłóg drewnianych. Powłoka antystatyczna zaś wykluczy wyładowania elektrostatyczne.