Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Efektowne figurki na tort

figurki na torcie

Bardzo dobrze na każdym torcie weselnym zaprezentują się unikalne figurki, jakie przyciągną uwagę. Sklep internetowy oferuje szereg ciekawych rozwiązań, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Z łatwością postawimy na klasyczne figurki na torty weselne, czy też bardziej nowoczesne modele. Urozmaiceniem jest figurka na odnowienie przysięgi małżeńskiej po latach, czy nawet na śluby jednopłciowe. Czym cechują się figurki na tort? Jak dobrać najlepsze rozwiązanie? O czym warto pamiętać?

Oryginalne figurki na tort weselny

Okazuje się, że sporym zainteresowaniem cieszą się zindywidualizowane toppery oraz figurki, jakie są umieszczane na tortach. Organizacja ważnej uroczystości zawsze jest nie lada wyzwaniem i sprawia, że chcemy zadbać o każdy szczegół. Smaczny tort gustownie się zaprezentuje wtedy, gdy skorzystamy z wyjątkowej figurki. Na uwagę zasługują ślubne dodatki, które zadowolą każdego odbiorcę. W sklepie internetowym znajdziemy szeroki asortyment,  dzięki czemu każdy znajdzie coś to, co mu się spodoba i doskonale odda charakter uroczystości. Podczas doboru można postawić na klasyczne figurki Pary Młodej, jak też bardziej nowoczesne figurki z pazurem.

Oryginalne rozwiązanie

Figurki na torcie ślubnym nie muszą być nudne i nijakie. Można z powodzeniem dobrać zabawne dodatki lub figurki ze znanymi postaciami z filmów. Zakochana para może grać w piłkę, jechać na motorze lub siedzieć na skarbonce – co kto woli. To doskonały sposób na personalizację ciasta i nadanie mu akcentu humorystycznego. Goście zauważą, że Para Młoda potrafi spojrzeć na siebie z dystansem i lubi się dobrze bawić.

Figurki na tort to unikalna metoda na ozdobienie tortu nawet na rocznicę ślubu. Producenci oferują piękne modele starszej pary, jakie wykorzystamy na Złote Gody.

Wyjątkowe toppery na tort ślubny

Nie zapominajmy także o topperach na tort, które od dłuższego czasu podbijają rynek ślubny. W tym przypadku do wyboru mamy bardziej ozdobne wariacje, lub bardziej stonowane. Topper może przyjąć kolor czarny, złoty lub szary w formie prostego napisu, który stylowo udekoruje tort. Ponadto, zakupić możemy kilka sztyk w zestawie, co jest dodatkowym udogodnieniem. Na uznanie zasługują toppery z juty, które wyjątkowo się zaprezentują. Akcesoria weselne tego typu muszą być wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, tak aby spełniły swoje zadania. Zarówno toppery, jak i figurki, mają zdobić tort i wyróżniać się efektownością. Eleganckie figurki uświetnią smaczne ciasto i podkręcą klimat imprezy.