Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Jak dobrać sukienkę do figury?

kobiety rozmowa

Jak określić swój typ sylwetki? Które fasony sukienek pasują do mojej figury, a co najważniejsze, jak znaleźć idealną sukienkę? Jeśli i Ciebie męczą te pytania – czytaj dalej, aby z pomocą naszych wskazówek udoskonalić swoją strategię poszukiwania kreacji idealnej.

Jaka sukienka dla klepsydry?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką takiej figury – to każda sukienka o kroju syreny została zaprojektowana tak, aby podkreślać Twoje naturalne krągłości. Swobodna suknia o kroju A jest również wspaniałą opcją dla klepsydry. Jeśli masz ochotę na sukienkę z efektem „wow”, wybierz z oferty Tono bądź innego modnego sklepy – fason z pełną spódnicą i węższą górą, co pozwoli podkreślić wąskość talii.

Jaki dekolt w sukience dla klepsydry?

  • w kształcie serca,
  • kwadratowy,

Te przykłady dekoltów sukienki plus size będą się prezentować zjawiskowo zwłaszcza w połączeniu z dopasowanym krojem. Unikaj luźnych sukienek! Szkoda zasłaniać Twoje kształty.

Jaka sukienka dla gruszki plus size?

Znajdziesz idealną sukienkę do swojego typu sylwetki, dodając strukturę i formę w strategicznych miejscach. Na przykład marszczenia i zdobienia w okolicy dekoltu pomogą osiągnąć pożądaną równowagę i dodać coś ciekawego w górnej części kreacji. Współczesna moda xxl ma wiele ciekawych fasonów do zaproponowania w tym temacie. Każda gruszka może też pozwolić sobie na coś, w czym klepsydra niekoniecznie dobrze wygląda: głęboki dekolt w szpic!

Jaki fason sukienki dla typowego jabłka?

Sukienki z szerszymi ramiączkami lub rękawami będą dobrym wyborem. Wybierz mądrze swój dekolt – zwłaszcza, jeśli jak typowe jabłko masz spory biust. Dekolt w kształcie serca, lub dekolt w łódkę, a nawet ten odsłaniający ramiona, może podkreślić w subtelny sposób Twoje naturalne kształty. Jeśli masz smukłe nogi – nie bój się zakładać krótszych sukienek, aby się nimi pochwalić.

Bez względu na to, jaką masz figurę – zanim wybierzesz ostateczny fason sukienki odpowiedz sobie na pytanie, co sprawia, że czujesz się komfortowo i pewnie. Idealna sukienka powinna być dopasowana nie tylko do figury, ale i wciąż wierna Twojej indywidualnej osobowości.