Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Samochody dostawcze – opłacalny leasing nowych pojazdów

samochody dostawcze

Istnieją różne sposoby na rozpoczęcie swojej przygody z firmą TSL. Głównym elementem jest zaopatrzenie się w nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych, którą rozszerzają również osoby będące dłuższy czas w branży. Bowiem głównym elementem firmy TSL są samochody dostawcze. Opłacalny leasing nowych pojazdów jest jedną z najbardziej powszechnych form, które interesują przedsiębiorców. Dlaczego?

Samochody dostawcze – opłacalny leasing nowych pojazdów; zalety finansowania

 Leasing samochodów dostawczych zwany jest również finansowaniem. Chodzi tutaj o nic innego jak o udostępnienie pojazdu leasingobiorcy, który nie jest jego formalnym właścicielem. Jednak może on używać samochodu dostawczego w dowolny sposób. Zawierając leasing na samochody dostawcze na początku składa się wszystkie papiery, a następnie opłaca określony w umowie wkład własny. Staje się on podstawą zawarcia umowy, a samochód po zakończeniu leasingu można wliczyć w koszty i zakupić bądź przerzucić leasing na kolejny, nowszy pojazd.

Pojazdami, które każdego dnia przemierzają ogromne dystanse są oczywiście samochody dostawcze. Opłacalny leasing nowych pojazdów powinien zawierać pokaźny limit kilometrów, który pojazd może wykonać w trakcie roku. Nie sposób jest porównać to do pojazdów osobowych, których limit wynosi 15 – 20 tysięcy kilometrów rocznie. Trzeba zwrócić bardzo dużą uwagę na ten fakt, gdyż za przekroczenie limitu kilometrów są bardzo duże kary, których nikt chyba nie lubi. Dlatego dobranie leasingu z dużym limitem jest tak ważne. Tylko wtedy leasing będzie opłacalny.

Leasing nowych pojazdów od Grupy DBK

Grupa DBK to firma, która od lat jest jedną z największych firm oferujących różnorodne usługi z branży TSL. Komu można lepiej zaufać jak potentatowi, który jak nikt inny wie co koledzy po fachu oczekują. Dlatego Grupa DBK opracowała formy leasingu z minimum formalności dające maksimum zadowolenia dla każdego klienta. Często oferuje leasingu z 0% udziału własnego co zdecydowanie jest dodatkowym atutem.