Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Butelka z filtrem węglowym? Dowiedz się, dlaczego warto po nią sięgnąć!

butelka z filtrem węglowym

Chcesz zadbać o siebie, najbliższych, a przy okazji zatroszczyć się o środowisko? Pomoże ci w tym butelka filtrująca! Zainteresowany? Poniżej znajdziesz szczegóły!

Butelka z filtrem węglowym – co warto widzieć?

Butelka filtrująca jest poręczna, lekka (waży jedynie 33 g), ale również wyjątkowo trwała. Ponadto każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego), który niweluje zabarwienie, zapach oraz smak chloru z wody kranowej, delikatnie podnosi jej pH i pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez i wapń). Brzmi nieźle, ale to nie wszystko! Butelka filtrująca pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze (dzięki niej możesz zrezygnować ze zgrzewek wody ze sklepu, często sprzedawanych w jednorazowych opakowaniach), zatroszczysz się o środowisko (ograniczysz, a z czasem może wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań ze swojego domu), ale również zapewnisz sobie i najbliższym komfort (smaczna filtrowana woda kranowa zawsze pod ręką). Butelka wielokrotnego użytku zagwarantuje ci nie tylko wyjątkową skuteczność, ale również ciekawy design – szybko stanie się modnym gadżetem, który wyrobi w tobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Butelka filtrująca – po którą sięgnąć?

Chcesz postawić na sprawdzony model? Wybierz butelkę filtrującą Soft od polskiej marki Dafi (to pierwsza butelka z filtrem produkowana w Polsce). Butelka jest dostępna w 3 wygodnych pojemnościach. Najmniejsza pojemność 0,3 l (stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Średnia pojemność 0,5 l (doskonale sprawdzi się podczas spaceru, w pracy czy w szkole). Największa pojemność 0,7 l (przyda ci się na siłowni czy podczas dalekich podróży). Chcesz poznać ją lepiej? Do dzieła:

– butelka została wykonana z wytrzymałego tworzywa (pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A, została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów)

– jeden filtr zastępuje nawet 300 półlitrowych butelek jednorazowych

– wygodny korek sportowy sprawdzi się podczas aktywności (zapewnia wyjątkową szczelność)

– butelka jest wielokrotnego użytku, dzięki temu zadbasz o środowisko

– posiada filtr węglowy o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie

– jest trwała, poręczna i lekka (tylko 33 g)

– została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości produktów

Gdzie może przydać ci się filtrowana woda kranowa?

– na wakacjach

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na spacerze

– podczas aktywności

– na treningu

Smaczna filtrowana woda kranowa na wyciągnięcie ręki? To możliwe! Butelka z filtrem węglowym jest dostępna na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Wejdź, kup i korzystaj z niej każdego dnia!