Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Co kupić na prezent dla nauczyciela na koniec roku?

prezent dla nauczyciela

Koniec roku? Pomyśl o prezencie dla nauczyciela

Zastanawiasz się, co na prezent dla nauczyciela na koniec roku kupić? Możliwości jest wiele… ale jeśli chcesz, żeby upominek czymś się wyróżniał, postaw na prezent personalizowany.

Czym wyróżniają się prezenty personalizowane?

Najważniejszą ich cechą jest to, że każdy ozdobić można samodzielnie wybieranymi napisami lub – w niektórych przypadkach – również zdjęciami. Dzięki temu stają się wyjątkowe. Jedyne w swoim rodzaju, a przede wszystkim idealnie dopasowane do obdarowywanej osoby.

Można w ten sposób stworzyć coś, co będzie nie tylko miłym upominkiem na chwilę, ale też wspaniałą pamiątką, którą zachowa się na lata, by sięgnąć do niej po upływie dłuższego czasu i przypomnieć sobie „jak to kiedyś bywało…”.

Oczywiście nie wszystkie personalizowane prezenty muszą być tak duże czy poważne. Wystarczy zresztą spojrzeć na poniższe propozycje.

Pomysł na personalizowany prezent dla nauczyciela

Pierwszą z nich stanowić będzie foliowy balon napełniony helem w zestawie z dedykowaną kartką NAUCZYCIEL NA MEDAL. Chyba wszystkim balony kojarzą się przede wszystkim ze świętowaniem, ze wszelkimi radosnymi okazjami – a czy można wyobrazić sobie okazję bardziej radosną od zakończenia roku szkolnego? To ten moment – skądinąd jeden z nielicznych – kiedy ramię w ramię świętują i nauczyciele, i uczniowie! Zatem humorystyczny i sympatyczny balon z kartką zdecydowanie nadaje się na upominek.

Wcale nie gorzej sprawdzi się także kawa i czekolada w woreczku PREZENT DLA NAUCZYCIELKI. Jedno pomoże rozbudzić się przed porannymi lekcjami, drugie pozwoli osłodzić sobie dzień. To kolejne połączenie doskonałe – a jeśli dodać do tego wszystkiego osobistą dedykację, okazuje się, że trudno o lepszy podarunek!

Do każdego z powyższych upominków dobrać można coś jeszcze – propozycji na pewno nie zabraknie!

Najlepszy prezent dla nauczyciela

Można o nauczycielach mieć różne zdanie, niektórzy zresztą wydają się robić wszystko, by zniechęcić do siebie uczniów i ich rodziców, niemniej jednak zdecydowana większość z nich nie ma wcale złych intencji. Wręcz przeciwnie. Zależy im, by ich uczniowie jak najlepiej radzili sobie z nauką – i radzą sobie z tym różnymi sposobami, nie zawsze „całkowicie bezstresowymi”. Tak czy inaczej wszelkie wysiłki i zaangażowanie warto docenić!

To dlatego choćby sympatyczny podarunek dla nauczyciela na zakończenie roku będzie bardzo mile widziany. To nie musi, a wręcz nie powinno być nic dużego. Osobisty upominek od klasy dla wychowawcy, zabawny drobiazg dla ulubionego belfra, coś słodkiego dla szkolnej kosy… Dla każdego znajdzie się coś miłego. A po latach miło się będzie wspominać szkolne czasy. Z rozrzewnieniem minione lata wspominać będą uczniowie, z rozrzewnieniem będą też wspominać je nauczyciele – chociażby patrząc na pamiątki otrzymane przez lata od kolejnych roczników uczniów opuszczających szkolne mury.

Jeżeli więc zastanawiasz się jeszcze, co na prezent dla nauczyciela na koniec roku kupić, sięgnij po prezent personalizowany – zajrzyj już dziś na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek znakomitych propozycji!