Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Jak mobilnie zarządzać firmą?

zarządzanie pracownikami

Każdy przedsiębiorca lubi wiedzieć, co dzieje się w jego firmie. Korzystając z aplikacji mobilnej otrzymuje się dostęp do wszystkich ważnych informacji bez konieczności przebywania w biurze, co bardzo ułatwia pracę. Jak działa tak aplikacja?

Program do zdalnego zarządzania

Aplikację FaciliTime można zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym. Z programu korzysta nie tylko sam właściciel firmy, ale też jego pracownicy, co przekłada się na znacznie lepszą komunikację i szybszy obieg informacji. Wiadomości przekazywane są w czasie rzeczywistym, a do tego program od razu wprowadza niezbędne aktualizacje w grafiku – o zmianach dowiadują się wszystkie upoważnione osoby.

Z pomocą mobilnej aplikacji można szybko przydzielać zadania i planować pracę nawet bardzo dużego zespołu. Sporym udogodnieniem jest funkcja tworzenia własnych szablonów, co nie tylko przyspiesza pracę, ale też pozwala gromadzić w jednym miejscu wszystkie istotne informacje na podstawie ustalonych wcześniej kryteriów. Jest jeszcze praktyczna opcja tworzenia notatek i przesyłania ich do wybranych osób.

Kontrola nad realizacją zleceń

Mobilne zarządzenie pracownikami to niezwykle wygodne narzędzie, bo z dowolnego miejsca można sprawdzić, jak przebiega realizacja powierzonych obowiązków i czy pracownicy skończyli swoje zdania w terminie. Jeśli w trakcie pracy pojawi się jakikolwiek problem, dzięki aplikacji można od razu zareagować i na przykład zmienić trasę pojazdu bądź przydzielić inną ekipę pracowników do niestandardowego zlecenia.

Aplikacja śledzi firmowe pojazdy, dostarczając informacji o ich aktualnym położeniu oraz czasie pracy kierowców; można w ten sposób nadzorować także pracę magazynów i dostawców. Dane firmy są oczywiście odpowiednio zabezpieczone i jedynie wskazane przez właściciela osoby otrzymują do nich dostęp.

Aplikacja dla konkretnej branży

Ogromną zaletą aplikacji FaciliTime jest to, że można wybrać wersję dostosowaną do potrzeb konkretnej branży, na przykład usług elektrycznych, przeciwpożarowych, hydraulicznych albo zarządzania budynkami. Program uwzględnia specyfikę branży i daje dostęp do narzędzi, które poprawią jakość pracy oraz ułatwią rozwiązywanie problemów, wskazując do realizacji zadania pracownika znajdującego się najbliżej albo posiadającego stosowne uprawnienia i certyfikaty.