Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Rancho pod Bocianem – idealne miejsce na wypoczynek

park linowy

Po długich miesiącach obostrzeń w branży hotelowej, Rancho pod Bocianem znowu przyjmuje u siebie gości. Pokój wynająć może każdy, bo nie ma już ograniczeń co do charakteru pobytu. Dlaczego właśnie to miejsce jest godne polecenia?

Rancho pod Bocianem otwarte dla wszystkich

Od czerwca hotele, pensjonaty oraz ośrodki wypoczynkowe oferujące noclegi mogą się na nowo otworzyć dla turystów. W Rancho pod Bocianem może zatrzymać się każdy. Większość pokoi jest dostępna dla turystów, nie trzeba też podawać konkretnego powodu przyjazdu jak to było wcześniej – jak najbardziej wolno wynająć nocleg w celach turystycznych.

Nie ma obowiązku bycia zaszczepionym aby zatrzymać się w ośrodku, za to osoby po szczepionkach nie wliczają się do limitu. Rancho wciąż przestrzega obostrzeń higienicznych, tak by zapewnić gościom najlepsze, w pełni bezpieczne warunki pobytu.

Co można robić w Rancho?

Osoby prywatne mogą korzystać z całego terenu ośrodka. Są tu piękne ścieżki spacerowe, tereny piknikowe, place zabaw, miejsca do uprawiania różnego rodzaju sportów. Jest i restauracja, zarówno w środku, jak i w wersji plenerowej – możliwe jest urządzenie grilla albo ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Rancho doskonale nadaje się na przyjęcie weselne – ośrodek zapewnia miejsca noclegowe dla ponad setki gości. Tak duża liczba pokoi to dobra wiadomość również dla firm, które w Rancho pod Bocianem mogą zorganizować imprezę integracyjną, szkolenie czy konferencję.

Czas wolny najlepiej spędzić na świeżym powietrzu. Na terenie ośrodka można grać w golfa, koszykówkę czy paintballa, pojeździć na quadach. Jest też ścianka wspinaczkowa, park linowy, staw do wędkowania i z przystanią na łódki oraz kajaki.

Jak zarezerwować pokój?

Zaczyna się właśnie sezon wakacyjny, co oznacza, że bardzo wiele osób będzie szukać dla siebie ciekawej miejscówki na wypoczynek poza domem. Niezależnie od tego, czy planuje się zwykły, wakacyjny wypad na łono natury, czy też większą imprezę okolicznościową, warto przed przyjazdem do ośrodka dokonać rezerwacji. W przypadku rezerwacji indywidualnych należy skontaktować się bezpośrednio z recepcją, natomiast w kwestii rezerwacji grupowych z sales managerem – tym celu najlepiej wejść na stronę ośrodka, czyli ranchopodbocianem.pl, gdzie podane są wszystkie ważne informacje.

Rancho znajduje się w Przypkach – to niewielka miejscowość blisko Warszawy, można do niej dojechać krajową siódemką. Ośrodek zajmuje ładny, rozległy teren pełen zieleni, z mnóstwem miejsca dla aktywnego spędzania wolnego czasu.