Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Sprzęt dla każdego miłośnika muzyki od Superlux

studio

Zainteresowanie muzyką jest charakterystyczne dla bardzo dużej ilości osób. Niektórzy ograniczają się do słuchania, inni idą dalej i tworzą własne piosenki. Nierzadko do tego dochodzi także granie na instrumentach. Aby móc w pełni wykorzystać potencjał muzyki i własnych umiejętności, potrzebne będą nam pewne urządzenia, takie jak między innymi dobre słuchawki i mikrofony. Superlux ma swojej ofercie różnego rodzaju sprzęty tego typu, dlatego z pewnością znajdziemy coś, co w stu procentach spełni nasze oczekiwania.

Słuchawki to podstawa

Aby móc wydobyć z muzyki to co najlepsze, konieczne są dobrej jakości słuchawki. Nie będą nadawać się te, które dołączane są do większości smartfonów. Potrzebne będą nam takie, których pasmo przenoszenia będzie jak najszersze. Dzięki temu usłyszymy nawet te dźwięki, których zwyczajne słuchawki nigdy nie będą w stanie przekazać do naszych uszu. Superlux posiada różnego rodzaju słuchawki profesjonalne, których możemy używać także w domu. Przydadzą się zarówno do słuchania muzyki jak również do innych rzeczy, jak choćby w czasie oglądania filmów, czy podczas grania na komputerze. Aby mieć większą wygodę użytkowania, warto posiadać odpowiedni przedłużacz, który pozwoli nam na umieszczenie słuchawek tam, gdzie tylko chcemy. Jeżeli potrzebujemy takiego przedłużacza użyć, również musimy zwrócić uwagę na jego jakość. Przedłużacze Superlux charakteryzują się niskim poziomem tłumienia, jednocześnie nie wprowadzają dodatkowych szumów do sygnału audio. A ich cena, podobnie jak samych słuchawek, jest tylko niewiele większa od typowych produktów dostępnych w sklepach.

Gdy chcemy sami tworzyć

U każdej osoby, której muzyka wypełnia większą część wolnego czasu, pojawia się prędzej czy później chęć tworzenia własnych piosenek. Czasami jest to działanie czysto amatorskie, a czasem przeradza się w możliwość zostania profesjonalnym wykonawcą. Superlux to również mikrofony o jakoś studyjnej, które możemy używać zarówno w domu jak i w pełnoprawnym studiu nagraniowym. Dzięki nim nagrany głos będzie w doskonałej jakości, co pozwoli nam przekonać się jak realnie brzmimy. Można też zakupić podstawki do mikrofonu, które pomogą nam w odpowiednim jego ustawieniu, tak byśmy nie musieli trzymać urządzenia w rękach. To jednak nie jedyne wykorzystanie mikrofonów od Superlux, ponieważ będą przydatne także podczas nagrywania samego głosu. Przydadzą się więc twórcom, którzy produkują dużą ilość filmów na serwisy wideo i zależy im, by dźwięk był najwyższej jakości.