Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Erodate czy Tinder – jaki portal wybrać

tinder

W ostatnich latach odnotowano znaczący wzrost popularności portali randkowych. W czasach gdy internet jest ogólnodostępny taki sposób na szukanie drugiej połówki stawia przed poszukiwaczami wiele dodawanych możliwości.

Istnieje wiele różnego rodzaju portali, które nieco różnią się od siebie charakterystyką, czy chociażby preferencjami i upodobaniami korzystających z nich osób. To właśnie różnorodność, dotycząca także dostępności dużej liczby potencjalnych partnerów do randkownia stanowi jeden z głównych powodów, dla którego ludzie pokochali taką formę nawiązywania nowych znajomości. Warto pamiętać, że na jednych portalach randkowych kobiety i mężczyźni logują się w celu poznania partnera lub partnerki do związku, w innych natomiast do nieco innego układu.

Tinder – popularny portal gdzie można poznać drugą połówkę 

Uznawaną za najbardziej popularną aplikacją randkową, za pomocą której poszukiwacze mają możliwość poznać i spotkać swoją drugą połówkę jest powstały w 2012 roku Tinder. Aplikacja jest dość prosta w obsłudze, natomiast selekcja sugerowanych użytkowników odbywa się błyskawicznie. Potencjalni partnerzy parowni są ze sobą w oparciu o kryteria takie jak: odległość geograficzna, orientacja seksualna czy wiek. 

W celu nawiązania kontaktu z sugerowanym kandydatem wystarczy przesunąć jego profil w prawo i jeśli ta osoba również wykona taki sam ruch z naszym profilem będziemy mieć możliwość rozpoczęcia czatu. Rejestracja w aplikacji możliwa jest za pomocą profilu na Facebooku lub numeru telefonu.

Erodate – serwis gdzie randki wyglądają nieco inaczej

Portalem randkowym, który oferuje swoim użytkownikom randki o charakterze erotycznym, w przypadku których bardzo często już na pierwszym spotkaniu dochodzi do stosunku seksualnego jest portal Erodate. Głównym celem utworzenia serwisu było stworzenie miejsca dla mężczyzn i kobiet, w którym mogą się poznać, by w dalszej perspektywie umówić się ze sobą na tzw. seks randkę.

Erodate jest zatem miejscem, w którym rejestrować powinny się osoby przede wszystkim pragnące spędzać noce przepełnione erotyzmem i namiętnością, a także osoby chcące spróbować seksu bez jakichkolwiek zobowiązań czy zahamowań

Osoby chętne na przygodny seks moga niezobowiązująco i bezpłatnie zarejestrować się w  serwisie Erodate. Twórcy portalu oferują swoim użytkownikom opcję czatów z kamerką, a także miejsce do dyskusji na tematy erotyczne na specjalnie przygotowanym do tego forum. Istnieje także opcja umożliwiająca poznanie potencjalnego partnera lub partnerki dla osób, które nie chcą zakładać konta w serwisie.