Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry – GENEO! Szukasz idealnego zabiegu doskonale radzącego sobie ze zmarszczkami wybierz Geneo!

Innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry

Chcesz pozbyć się zmarszczek lub uzyskać równy koloryt skóry? Przemyśl skorzystanie z Geneo, nazywanego przez swój krótki przebieg zabiegiem bankietowym, bardzo chwalonym przez osoby znane i lubiane. Sprawdź, na czym polega i z czym dokładnie sobie poradzi.

Geneo – zabieg z wysoką skutecznością dla kogo?

Głównymi wskazaniami do zabiegu Geneo są:

 • zmęczona i ziemista cera;
 • zmarszczki;
 • przesuszona skóra;
 • brak równego kolorytu skóry;
 • zaskórniki, zanieczyszczona skóra,
 • rozszerzone pory.

Jest to zatem zabieg dla osób, które w krótkim czasie chciałyby przywrócić cerze zdrowy i piękny wygląd, jak i zachować młodość na wiele lat.

Na czym polega Geneo?

Zabieg Geneo porównać można z masażem twarzy, delikatnym, oczywiście bezbolesnym i przyjemnym. Efekty po zastosowaniu Geneo widoczne są od razu, dlatego nazywa się go zabiegiem bankietowym. Wykonywanie go zalecane jest mniej więcej co 10-14 dni, a można się na niego umówić do Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie, gdzie czekają na ciebie wybitni specjaliści.

Bezpieczeństwo zabiegu

Zabieg ten obarczony jest bardzo niskim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Wykonywany przez wysoce wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy zachowują wszystkie środki ostrożności. Przed zabiegiem należy dokładnie oczyścić skórę, następnie ją osuszyć, by ostatecznie móc jednocześnie oddziaływać poprzez złuszczanie, wchłanianie substancji odżywczych oraz dotlenianie. Kwalifikowane są osoby z każdym typem skóry, a pacjent nie musi się do zabiegu przygotowywać.

Przeciwwskazania do zabiegu

Jak w każdym zabiegu upiększającym i tutaj są przeciwwskazania, do których zaliczyć trzeba:

 • stany zapalne;
 • infekcje skóry;
 • nowotwory;
 • łuszczycę;
 • aktywną formę trądziku;

U osób z cerą wrażliwą mogą wystąpić objawy zaczerwienienia, lekkiego podrażnienia skóry, niemniej po kilkunastu godzinach powinny samoistnie ustąpić.

Co zyskuje się po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest efekt ujędrnienia skóry oraz redukcji zmarszczek. Następuje poprawa odżywienia i gęstości skóry, zmniejszenie porów, naturalne dotlenienie i nawilżenie. Efekt jest na tyle spektakularny, że twarz staje się promienna o zdrowszym wyglądzie i zdecydowanie poprawia się metabolizm skóry.

Mimo że zaraz po zabiegu pacjentka może odczuwać lekkie pieczenie, natychmiast może wrócić do codziennych zajęć, zarówno domowych, jak i zawodowych. Zabieg Geneo można wykonywać pojedynczo, z okazji ważnego wyjścia lub w serii 5 zabiegów co 10-14 dni.