Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

iPhone 6s- za co go pokochaliśmy?

iPhone 6s

Co prawda od premierowego występu iPhone 6s minęło już 6 długich lat, to po dziś dzień to właśnie ten, a nie inny model telefonu z popularnym, nadgryzionym jabłuszkiem możemy spotkać w rękach użytkowników. To właśnie ten model iPhona zaproponował rewolucyjny design i ogromną zmianę pod względem wizualnym w odniesieniu do poprzedniego modelu iPhone 5. Model 6s podbił nasze serca również technologią 3D touch, a także samą jakością optymalizacji urządzenia. Za co jeszcze pokochaliśmy iPhone 6s?

iPhone 6s- niewielki smartfon, zrewolucjonizował rynek

Nie da się ukryć, że dzień premiery nowego modelu 6s, był dniem prawdziwej rewolucji, która dokonała się na rynku smartfonów. Model 6s został uznany za jedno z najlepszych “dzieci” koncernu Apple. Na pierwszy plan wysuwał się wówczas nowoczesny projekt, a także 4,7 calowy ekran modelu 6s. Dodatkowo zaoferowane zostały także 4 warianty kolorystyczne jakimi były: Silver, Gold, Space gray, a także nowy, specjalnie zaprojektowany dla iPhona 6s kolor- Rose Gold. Jak jednak wiadomo klienci Apple są niezwykle wymagający, o czym wiedzą producenci. W związku z tym iPhone 6s został świetnie wyposażony pod względem technicznym. Dysponował on bowiem świetnym procesorem A9, dzięki któremu system mógł działać niezwykle efektywnie, a także zapewnione zostało płynne działanie gier i uruchamianych aplikacji. W 2015 roku- czyli momencie premiery iPhona 6s, największą innowacją było również możliwość nagrywania filmów w jakości 4K. Kolejno, producenci dołożyli wszelkich starań, by jak najlepiej zaprezentować użytą w modelu 6s technologię 3D Touch, która była wstanie rozpoznać siłę nacisku palca użytkownika.

Za co pokochaliśmy kultowy model iPhona 6s?

Po dzień dzisiejszy, największą zaletą tego modelu i powodem, dla którego tak szybko podbił on nasze serca jest- wspomniany już- wydajny procesor. To właśnie dzięki niemu, nawet kilka aplikacji działających jednocześnie- nie zacinało się, ani nie spowalniało. IPhone 6s został również obdarzony około 2GB pamięci wewnętrznej, dzięki której korzystanie z tego smartfona było niezwykle wydajne i efektywne- w odróżnienia od poprzedniego modelu 6. Co więcej, od strony wizualnej iPhone 6s prezentował się niezwykle efektownie i po prostu elegancko. Natężenie światła nie stanowiło większego problemu, by łatwo można było zidentyfikować wszystko, co pokazuje się na wyświetlaczu. Oczywiście, jak każdy telefon, również iPhone 6s narażony jest na dość poważne uszkodzenia mechaniczne w przypadku np. zderzenia z twardym podłożem. Jednak nie stanowił to problemu, gdyż szybkę można było sprawnie i szybko wymienić na nową.