Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Jaki rodzaj włosów w peruce naturalnej wybrać?

peruka naturalna

Wybierając perukę dla siebie, obojętnie czy z konieczności, czy z chęci zmiany wyglądu, każdy zwraca uwagę na wiele szczegółów. Przecież ma ona służyć przez długi okres czasu i być komfortowa. Ma dawać poczucie pewności siebie. Więc na co zwracać uwagę ?

Jakość i profesjonalizm

Peruki naturalne Hairly są sztandarowym i wysoko jakościowym produktem. Producent daje szeroki zakres wyboru — kręcone, falujące, proste, krótkie, długie. Do tego znaleźć można każdy kolor, jaki jest potrzebny. Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, aby zadowolić każdego klienta, oferuje peruki naturalne łatwe w zakładaniu i nieskomplikowane w procesie pielęgnacji. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oferują profesjonalne doradztwo w wyborze peruki naturalnej. Sklep internetowy Hairly to wyjątkowe miejsce, w którym spokojnie można znaleźć krótkie, półdługie, długie i bardzo długie peruki w zaciszu swojego domu. Posiadają również poradnik jak podjąć najlepsza decyzje i jak pielęgnować nowe włosy.

Dlaczego peruka naturalna jest najlepszym wyborem

Paruki naturalne Hairy są nie tylko przeznaczone osobą pragnącym zmienić swój image. Przede wszystkim są specjalistyczne, dlatego są najlepszym wyborem dla osób, które zmagają się z różnymi chorobami. Sama peruka jest wykonana z włosów słowiańskich, które są trudne do odróżnienia od naturalnych włosów posiadacza takiej peruki. Gdyby plusów wciąż było mało, firma Hairly oferuje możliwość stworzenia peruki pod indywidualne zamówienie. Zalety peruki naturalnej:

  • Lekkość
  • Do pielęgnacji można używać tych samych kosmetyków, których używało się do swoim włosów
  • Naturalny wygląd
  • Żywotność 2 do 5 lat
  • Możliwość stylizacji w dowolny sposób

Niestety włosy naturalne posiadają też wady:

  • Wysoka cena
  • Wymagają częstej pielęgnacji
  • Ulegają szybko wysuszeniu, dlatego konieczne jest nawilżanie podczas mycia

Wybór rodzaju włosa

Kiedy klient już zdecyduję jaki rodzaj włosa chce posiadać na swojej peruce, trzeba podjąć decyzje, jaka długość będzie najlepiej pasować. W tym momencie najlepiej kierować się już tylko swoimi pragnieniami. Można wybrać takie włosy, o jakich zawsze się marzyło, przecież ma posłużyć parę lat, więc nie ma konieczności powstrzymywać się przed realizacją swoich marzeń. Przy długości można szybko podjąć decyzje, jednak należy zwrócić uwagę na ich kolor. Musi komponować się z kolorem brwi i cery.