Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Wielofunkcyjne słupy pneumatyczne

Wielofunkcyjne słupy pneumatyczne

Słupy pneumatyczne to wielofunkcyjne formy reklamy, co oznacza, że można je zastosować na kilka sposobów i mieć pewność, że sprawdzą się bardzo dobrze. Ten typ reklamy, jakim są chwieje handlowe, cechuje dynamizm, ponieważ poruszają się. Dlatego, jeśli jako przedsiębiorca widzisz, że tradycyjne nośniki reklamy nie sprawdzają się w promowaniu Twojej działalności, zamów słup pneumatyczny. Z jego wykorzystaniem możesz skutecznie reklamować własną działalność.

Nowoczesny system reklamowy

Nowoczesne systemy reklamowe to doskonała alternatywa dla stosowanych tradycyjnie nośników promocji. Na przykład, trwałe i odporne na wpływ warunków atmosferycznych słupy pneumatyczne zaliczają się do elementów, obok których odbiorcy na pewno nie przejdą obojętnie. Dostępne w ofercie https://sklep.grupaluxpol.pl/kategoria-produktu/systemy-pneumatyczne/slupy-i-worki-pneumatyczne/ słupy rozkłada i składa się bardzo szybko, wobec czego mobilność jest ich kolejną zaletą. Elementy te mogą być wykorzystywane jako dodatki do:

  • stoisk handlowych,
  • stoisk targowych,
  • dekoracji na imprezach firmowych.

Wysokiej jakości słupy mogą również być samodzielnym nośnikiem promocji, jeśli zostaną ustawione w jednej z filii firmy albo w biurze.

Do najważniejszych zalet słupów pneumatycznych zaliczają się:

  • lekka i zarazem wytrzymała konstrukcja,
  • możliwość zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń,
  • opcja personalizacji projektu pod kątem wyglądu konstrukcji i jej koloru,
  • możliwość zastosowania wewnętrznego podświetlenia,
  • otrzymanie gotowego zestawu do montażu.

Dzięki temu, że słup można zamówić na podstawie osobistych wyznaczników, otrzymuje się produkt oryginalny i wyróżniający konkretną firmę pośród przedsiębiorstw konkurencyjnych.

Dmuchane kolumny zwracające uwagę konsumentów

Oferowane przez Grupę Luxpol dmuchane kolumny przyciągają wzrok konsumentów, którzy mogą zostać potencjalnymi klientami firmy. Jeszcze do niedawna takie konstrukcje kojarzyły się głównie z imprezami sportowymi. Aktualnie natomiast słupy pneumatyczne stają się ciekawym elementem, wzbogacającym targi oraz imprezy firmowe.

Każdy słup zrobiony jest z trwałego materiału, a o tym, w jaki sposób będzie uzupełniony, decyduje klient. Logo firmowe, grafiki nawiązujące do działalności albo krótkie hasła marketingowe to najczęściej umieszczane projekty na pneumatycznych słupach.

Praktyczne słupki wystarczy nadmuchać, ponieważ nie potrzebują źródła zasilania z zewnątrz. Dlatego, jeśli je zamówisz, to nie ponosisz dodatkowych kosztów powiązanych z ich wykorzystaniem. Kolejną zaletą dmuchanych systemów reklamowo – informacyjnych jest to, że po spuszczeniu powietrza nie będą one zajmowały sporo miejsca. Nadmuchane nośniki spełniają podobną funkcję jak słupy ogłoszeniowe. Jeśli zamawiane są w wersji z podświetleniem, to można z nich korzystać również po zmroku. Zastosowanie lateksowej techniki nadruku pozwala na wyraźne oddanie wszystkich kolorów, dzięki czemu dany projekt prezentuje się jeszcze ciekawiej i można szybciej zapamiętać to, co jest na nim zadrukowane.