Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Jakie akcesoria Apple warto zakupić?

akcesoria Apple

Posiadacze urządzeń marki Apple starają się wyciągnąć ze swojego sprzętu pełnię potencjału. Aby to osiągnąć, warto zainwestować w akcesoria przygotowane przez producenta. Które spośród nich naprawdę warto kupić?

Etui z MagSafe do iPhone 13

Wielu użytkowników smartfonów iPhone nie wyobraża sobie korzystania z nich bez etui, które stanowi zabezpieczenie tych wartościowych urządzeń, ale jednocześnie prezentuje się naprawdę atrakcyjnie pod względem wizualnym. Właściciele iPhone 13 mogą skorzystać z innowacyjnego silikonowego etui wyposażonego w technologię MagSafe.

Miła w dotyku powłoka jest dostępna w aż 8 wersjach kolorystycznych. Etui doskonale przylega do telefonu za sprawą precyzyjnie działających magnesów. W tej wersji akcesorium pozwala na korzystanie z MagSafe, między innymi poprzez szybkie bezprzewodowe ładowanie, bez konieczności zdejmowania go z telefonu.

Grawerowany AirTag nie tylko dla zapominalskich

Każdemu od czasu do czasu zdarza się zgubić najważniejsze przedmioty codziennego użytku, takie jak portfel i klucze. Właściciele sprzętu Apple mają od lat ułatwione zadanie w ich znajdowaniu dzięki AirTagom. To niepozorne maleństwo wystarczy jedynie przyczepić do wybranego przedmiotu, przy którym prezentuje się lepiej niż niejeden starannie zaprojektowany brelok. Zgubione w najbliższym otoczeniu przedmioty na życzenie użytkownika zasygnalizują swoją obecność sygnałem dźwiękowym.

Wykorzystując aplikację Lokalizator można również namierzyć wybranego AirTaga na mapie. Posiadanie jednego z breloków zawsze przy sobie pozwala na udostępnianie swojej lokalizacji znajomym, co ułatwia wzajemne odnalezienie się w gęstym tłumie. Jest to więc ciekawe akcesorium nie tylko dla zapominalskich. W sklepie Apple AirTagi są dostępne w sprzedaży również z grawerowaniem uwzględniającym litery, cyfry oraz emoji.

Podwójna ładowarka MagSafe Duo dla posiadaczy wielu urządzeń

Ta propozycja jest skierowana do osób, które nie ograniczają się jedynie do zakupu smartfona Apple, lecz korzystają także z innych urządzeń producenta. Z ich punktu widzenia bardzo ważnym akcesorium może okazać się podwójna ładowarka MagSafe Duo. To dość kompaktowe urządzenie pozwala jednocześnie na wydajne uzupełnianie energii w smartfonie, w zegarku Apple Watch i dowolnym urządzeniu obsługującym standard Qi. Ładowarka składa się, co ułatwia zabieranie jej w podróż.

Słuchawki douszne Apple z pilotem i mikrofonem

Inżynierowie Apple znakomicie zadbali również o z pozoru tak banalne akcesorium jak słuchawki. W przewodowej wersji zachwycają one doskonałą jakością dźwięku, między innymi za sprawą wyposażenia każdej słuchawki w aż dwa przetworniki – do wysokich oraz niskich tonów. Słuchawki zawierają oczywiście mikrofon, a także wygodnego pilota pozwalającego nie tylko na regulację głośności, ale także tworzyć notatki głosowe oraz odbierać połączenia.

Jednocześnie słuchawki są bardzo dobrze chronione przed potencjalnymi zabrudzeniami – zawierają stalową siatkę, która powstrzymuje kurz przed przedostaniem się do środka. Nakładki wyposażone w siatkę można bez problemu zdejmować, czyścić i wymieniać.

Więcej ciekawych informacji ze świata Apple można przeczytać na stronie: https://www.macforce.pl/.

To adres MacForce, sprawdzonego serwisu urządzeń Apple. Przykładowe usługi świadczone przez serwis znajdują się na stronie: https://www.macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/wymiana-dysku.