Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Quick Step Signature

panele

Panele podłogowe Quick Step Siganture to niebanalne rozwiązanie na wystrój pomieszczeń, które odnajdzie się w każdym mieszkaniu. Posiadają piękną fakturę, która przypomina naturalne, dębowe drewno. W wyniku tego panele Quick Step Signature są idealne dla osób chcących posiadać piękną, drewnianą oraz funkcjonalną podłogę. Quick Step to panele, które wbrew pozorom wytrzymają o wiele więcej niż drewniane deski

Quick Step Signature – uniwersalne panele do każdego pomieszczenia

Z panelami podłogowymi Quick Step Signature nie ma żadnych ograniczeń. Mogą być z powodzeniem umieszczone w praktycznie każdym pomieszczeniu – nawet w łazience! Dzieje się to za pośrednictwem technologii Hydro-Seal, która dosłownie odpycha wodę. W połączeniu z idealnym połączeniem paneli metodą Uniclick do wnętrza paneli nie dostanie się ani jedna kropla wody. Dzięki temu przetrwają w niezmienionym stanie lata użytkowania! Do powierzchni paneli Quick Step Signature dodano jeszcze jedną ciekawą opcję – Scratch Guard. Dzięki niej panele nie rysują się pod wpływem upadania ostrych przedmiotów, zabawy dzieci czy też łapek czworonożnych przyjaciół.

Panele Quick Step Signature są bardzo cenione ze względu na możliwość zastosowania pod ich powierzchnią ogrzewania podłogowego. Dzięki szybkiemu przekazywaniu ciepła panele Quick Step Signature w mgnieniu oka oddają ciepło do stóp użytkowników chodzących po ich powierzchni. Jak to mawia producent – nigdy więcej zimnych stóp w swoim mieszkaniu! Jednak montując panele warto zabezpieczyć je specjalnym izolatorem od spodu, aby odbijał ciepło, które w całości będzie trafiać do wnętrza pomieszczenia.

Panele Quick Step Signature mogą być idealnym rozwiązaniem nie tylko do pomieszczenia domowego, ale także nowoczesnego, ekskluzywnego biura. Panele Quick Step bardzo dobrze pasują do takich przestrzeni użytkowych – są klasyczne, stonowane i świadczą o dobrym wyczuciu smaku właściciela pomieszczenia. Dodatkowo posiadają antystatyczne właściwości przez co sprzątanie biura nie będzie musiało być codzienną koniecznością – kurz nie jest przyciągany przez powierzchnię paneli.

Podsumowanie

Po zakupieniu wybranych paneli zostaje tylko ich montaż. Panele Quick Step Signature mają kolejną zaletę jeśli chodzi o tą czynność. Bowiem ich montaż przebiega bez żadnych dodatkowych narzędzi, substancji takich jak kleje czy profesjonalnej ręki. Z łatwością każda, nawet mało wprawiona osoba da sobie radę z ich montażem. Wystarczy wkładać jeden panel w drugi, a zatrzaski same zrobią resztę roboty.