Ohmedia.pl

Informacje, Porady, Opinie

Przytłoczony planami ślubnymi? Uzyskaj pomoc tutaj z tymi prostymi wskazówkami!

ślub

Uroczystość weselna to bardzo radosna okazja dla wszystkich zainteresowanych. Wskazówki, które pomogą Ci zorganizować wspaniałe i niezapomniane wesele.

Religia jest prawdopodobnie najbardziej wpływowym aspektem Twojego życia weselnego i małżeńskiego.

Może to pomóc w poprawieniu płynności finansowej, gdy nadejdzie wielki dzień.

Możesz uzyskać lepszą cenę w prawie każdym miejscu, rezerwując nocleg poza sezonem. Sezon tradycyjny trwa tradycyjnie od maja do września. Miejsca, w których odbywają się śluby są zazwyczaj droższe w tych miesiącach. Jeśli musisz zarezerwować miejsce w tych miesiącach, upewnij się, że robisz rezerwację z odpowiednim wyprzedzeniem, aby uzyskać bardzo dużo.

Jeśli planujesz serwować własne jedzenie na weselu, spójrz na rynki hurtowe, takie jak Sam lub Costco, aby kupić zaopatrzenie. To pozwoli Wam zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Możesz również sprawdzić, czy Twoi przyjaciele mogą pomóc w zakupie jedzenia.

Odpowiednia suknia ślubna może być dużym wydatkiem. Kiedy robisz zakupy na suknię, rozważ suknie, które mogą nie być zakwalifikowane jako suknia ślubna. Prostsza suknia może odpowiadać Twoim potrzebom i będzie mniej kosztowna niż suknia ślubna. Nawet jeśli suknia wymaga zmian, prawdopodobnie będzie tańsza niż kupno sukni ślubnej.

Twoje zdjęcia ślubne będą chciały być oglądane ponownie przez całe Twoje życie.

Zanim zatrudnisz makijażystę, zapoznaj się z portfolio poprzednich prac. Podoba ci się, jak wykonują swój styl? Upewnij się, że widzisz siebie noszącą. Nie chcesz czekać do ślubu, że nie jesteś zadowolona z tego, jak będzie wyglądać Twoja praca z makijażem.

Panny młode powinny zrezygnować z zabiegów pielęgnacyjnych, które nadają cerze blasku, nie powodując podrażnień i odjazdów. Znajdź zabieg na twarz, który ma kojący zestaw składników, takich jak sole morskie, róża, kremowe peelingi i białka owsiane.

Nie wychylaj się za burtę na stołach, przy których będą siedzieć goście podczas Twojego przyjęcia weselnego. Kwiaty mogą rozpraszać uwagę Twoich gości przez większość czasu.

Zamiast spędzać tyle czasu na wielowarstwowym torcie weselnym, zajrzyj do mini-tartek lub babeczek. Te aranżacje są wygodne i wygodne. Goście mogą zabrać jedną z nich do domu, kiedy wychodzą.

Upewnij się, że światła w miejscu, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne mogą być przyciemnione. Może się to wydawać mało znaczące i jasne przez cały czas trwania imprezy. Przed dokonaniem rezerwacji należy sprawdzić oświetlenie dostępne w różnych miejscach.

Planując zasiadanie do stołu, upewnij się, że liczba gości przy każdym stole jest parzysta. Również grupowe stoliki według wieku, dadzą ludziom rzeczy, o których będą mogli rozmawiać.

Daj swoim gościom listę wydarzeń online, w tym tych z poza miasta, będą wiedzieć, na jakie wydarzenia powinni poświęcić czas i w jakich wydarzeniach uczestniczyć. Uwzględnij wydarzenia takie jak próba, przyjęcie i tak dalej, aby każda osoba wiedziała, gdzie ma się znaleźć.

Słabe planowanie może łatwo zmienić wesele z dnia radości w dzień, który chcesz zapomnieć. Skorzystaj z powyższych rad, aby skutecznie usprawnić każdy etap planowania ślubu.